Apie mus

 

Sveiki!

Malonu Jus matyti apsilankius mūsų svetainėje. Mes esame Kristina ir Mindaugas – vyras ir žmona, kurie sudeda visą savo energiją, meilę ir kūrybiškumą, siekiant suteikti Jums ir Jūsų namams naujų spalvų, įkvėpimo ir jaukumo. Nors ir mažais žingsneliais, bet norime susikurti tokį gyvenimą, kuriame patys galėtume planuoti savo darbo ir poilsio laiką, būti nuo nieko kito nepriklausomi. Mes esame įsitikinę, jog kai darai tai, kas širdžiai miela, tuomet atsiveria galimybės atsiskelisti mums, kaip asmenybėms ir kurti išskirtinius rankų darbo gaminius būtent Jums. Kaip ir kiekviena pradžia nėra lengva, tačiau Jūsų palaikymas ir mūsų motyvacija mus skatina siekti savo svajonių.

Tikimės, jog turėdami mūsų gaminius savo namuose Jūs pajusite tą energiją ir sudėtą meilę, kurią stengiamės perteikti kiekviename gaminyje <3

Arty.lt rankų darbo gaminiai iš spalvoto / dekoruoto betono namų interjerui ir lauko aplinkai.

Mes siekiame parodyti, jog betonas gali būti ne vien tik pilkas jis gali būti spalvotas, dekoruotas ir derantis ne tik kiekviename interjere, bet ir puikiai panaudojamas eksterjero kūrimui.

Jau ne vienerius metus betono gaminiai interjere yra modernizmo simbolis, o mums betonas, kaip medžiaga, asocijuojasi su minimalizmu, estetika, išskirtinumu ir ilgaamžiškumu.

Kurdami šiuos rankų darbo gaminius mes kviečiame pažvelgti į betoną kitaip - kūrybiškai ir atrasti jį savo namų jaukumo kūrimui, balanso radimui bei lauko aplinkos papuošimui. Norime, kad mūsų klientams, interjero ir eksterjero dekoravimo procesas taptų džiugiu procesu ir skatintų kurti bei nebijoti eksperimentuoti.

Mes siūlome išskirtinius rankų darbo gaminius Jūsų namams pradedant nuo lauko vazonų iki skirtingo dydžio ir tipo padėklų bei padėkliukų, žvakidžių, vazonų namų augalams, bio židinių... Kiekvienas gaminys yra išskirtinis, unikalus ir pagamintas su meile.

Rankų darbo bio židinys

Mūsų gaminiai