Meniu
Krepšelis
This is the Header Notice module, use it for quick important messages such as promotions or cookie notices.

Taisyklės ir sąlygos

Šios Elektroninės prekybos taisyklės (toliau – Taisyklės) yra privaloma ir neatsiejama pirkimo – pardavimo sutarties, sudaromos tarp Arty.lt elektroninės parduotuvės http://www.arty.lt (toliau – Arty.lt, e-parduotuvė, mūsų, mumis, mes) ir Arty.lt kliento (toliau – Jūs, Jūsų, Jums, Jus) dalis, supažindinančios Jus su e–parduotuvės prekių pirkimo – pardavimo sąlygomis bei nustatančios Arty.lt ir Jūsų teises bei įsipareigojimus, susijusius su prekių pirkimu – pardavimu e-parduotuvėje.


I. BENDROSIOS NUOSTATOS


1. Naudotis e-parduotuvės paslaugomis turi teisę:
1.1. veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus;
1.2. nepilnamečiai nuo penkiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus tik turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuojama savo uždarbiu, stipendija ar asmeninėmis lėšomis;
1.3. juridiniai asmenys;
1.4. visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.
2. Užsisakyti prekes e-parduotuvėje Arty.lt Pirkėjas gali dviem būdais:
2.1. užsiregistruodamas e-parduotuvėje įvedant savo registracijos vardą ir slaptažodį;
2.2. nesiregistruodamas šioje internetinėje svetainėje.
3. Griežtai draudžiama Arty.lt paskelbtą informaciją panaudoti kituose interneto tinklapiuose, žiniasklaidos priemonėse ar kitaip platinti mūsų medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti mobizona.lt kaip šaltinį.
4. Jūsų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas) registruojantis e-parduotuvėje saugomi ir tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu.
5. Prekių kainos e-parduotuvėje yra nurodytos įskaičius PVM. Už pirkinius atsiskaitoma eurais (EUR).
6. Pirkimo-pardavimo sutartis tarp Jūsų ir Arty.lt laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e-parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę (formuodami užsakymą pažymėję varnelę ties „Su užsakymo sąlygomis susipažinau") su šiomis taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką „Kitas žingsnis“.
7. Apie pirkimo-pardavimo sutarties sudarymą Arty.lt Jus informuoja išsiųsdamas pranešimą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.


II. JŪSŲ TEISĖS IR PAREIGOS


8. Jūs galite pasirinkti ir užsisakyti bet kurią prekę iš e-parduotuvės.
9. Jūs, naudodamasis e-parduotuvės paslaugomis, sutinkate su šiomis pirkimo-pardavimo sutarties taisyklėmis ir privalote jų laikytis.
10. Jūs e-parduotuvės registracijos formoje privalote pateikti išsamius ir teisingus duomenis. Jeigu bus pasikeitę Jūsų asmens duomenys ir mes apie tai nebūsime informuoti, Jūs prisiimsite visą dėl to kylančią nuostolių riziką.
11. Jūs atsakote už visus savo veiksmus, atliktus naudojantis e-parduotuve.
12. Tam pačiam asmeniui draudžiama registruotis ir naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis keliais vardais.
13. Pasirinkus prekių pristatymą kurjeriu Jūs privalote būti nurodytoje vietoje, nurodytu laiku ir priimti užsakytas prekes.
14. Jūs įsipareigojate neperduoti tretiesiems asmenims savo registracijos bei prisijungimo duomenų. Jeigu Jūs prarandate prisijungimo duomenis, privalote nedelsiant informuoti Arty.lt el.paštu info@arty.lt. Arty.lt neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus pasinaudojus Jūsų prisijungimo duomenimis iki informavimo momento. Tokiu atveju Arty.lt turi teisę laikyti, kad veiksmus e-parduotuvėje atlikote Jūs.
15. Arty.lt neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus, kai pasinaudoję Jūsų bankininkystės sistema, jie sudaro pirkimo-pardavimo sutartis pasinaudodami e-parduotuvės paslaugomis.
16. Kad galėtume nuolat tobulinti Jums siūlomas paslaugas mūsų svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) informaciją (slapukus, angl. „cookies“), kurią naudosime rinkdami svetainės lankomumo bei prekių užsakymo statistiką, fiksuodami prisijungimo sesijos trukmę. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.


III. Arty.lt TEISĖS IR PAREIGOS


17. Jeigu pateikiami melagingi, netikslūs, klaidinantys ar ne visi prašomi pateikti duomenys, arba Jūs nesilaikote kitų įsipareigojimų, numatytų šiose Taisyklėse, Arty.lt turi teisę nedelsiant panaikinti registraciją, užsakymą ir ištrinti Jūsų duomenis arba apriboti Jūsų teisę naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Už Jūsų pateiktų neteisingų duomenų sukeltus padarinius atsakote tik Jūs pats.
18. Arty.lt pasilieka teisę, be išankstinio perspėjimo, sustabdyti arba nutraukti Jūsų registraciją ir naudojimosi e-parduotuvės paslaugomis, jei yra pagrindo manyti, kad Jūs užsiimate neleistina veikla ar kitaip bandote pakenkti e-parduotuvės darbui arba stabiliam veikimui.
19. Arty.lt įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Jums naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis.


IV. UŽSAKYMO APMOKĖJIMAS


20. Už prekes, užsakytas Arty.lt e-parduotuvėje mokate internetiniu pavedimu.
21. Suformuotame užsakyme suma nurodoma eurais (EUR) kartu su visais mokesčiais (PVM ir pristatymas).
22. Atsiimant užsakymą jis apmokamas eurais (EUR).
V. PRISTATYMAS
23. Prekės, esančios tiekėjo kitų šalių sandėliuose, pristatomos per 3–5 savaites.
24. Kai kurioms prekėms ar paslaugoms pristatymo terminas nustatomas individualiai.
25. Pristatymo tarifai nurodomi formuojant prekės užsakymo krepšelį greta galutinės užsakymo sumos.


V. PREKIŲ GRĄŽINIMAS


27. Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ ir Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ numatyta tvarka.
28. Grąžinamas daiktas privalo būti visiškai sukomplektuotas. Už daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra visiškai sukomplektuotas arba tinkamai supakuotas grąžinimo metu dėl ko atsiranda papildomi defektai, mes ar mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.
29. Prekes grąžinate Jūs savo transportu. Grąžinant prekes paštu, prekės siunčiamos originalioje pakuotėje adresu Arty.lt Statybininkų g. 7-19, LT-03200 Vilnius.
30. Grąžinant netinkamą, nekokybišką prekę ir vietoje netinkamos, nekokybiškos neužsisakant kitos prekės (per 14 dienų), klientui grąžinama visa suma, sumokėta už šią prekę.
31. Už prekių pristatymą grąžinimo atveju pinigai yra negrąžinami - išimtis taikoma brokuotoms ir per klaidą išsiųstoms, skirtingoms prekėms nei buvo užsakyta kliento.
32. Užsakius piešimo pagal skaičius rinkinį, prieš pradedant spalvinti, būtina patikrinti ar visos reikiamos prekės yra pridėtos, ar pridėtos spalvos yra tinkamos. Pradėtiems spalvinti paveikslams garantija nėra taikoma.
33. Pagal individualų užsakymą įsigytoms prekėms, kurios yra tvarkingos ir pilnos komplektacijos, bet klientui netinkamoms dėl kliento kaltės, prekės yra nekeičiamos ir pinigai nėra grąžinami.